Честь і Правда Русі

Previous Entry Share Next Entry
закликаю не вірити у цю блядську гру від Порошенка і Ко під назвою " українська влада воює з Росією
ariy_ukraina
Оригинал взят у solveig_54 в закликаю не вірити у цю блядську гру від Порошенка і Ко під назвою " українська влада воює з Росією
Олександр Ружанський


І хто мені скаже, що я не правий, коли закликаю не вірити у цю блядську гру від Порошенка і Ко під назвою " українська влада воює з Росією і з російською пропагандою"? Хто? Хто зможе мені, Олександру Ружанському, за наведених нижче обставин, заперечити, в тому, що під прикриттям війни з Хуйлостаном, режим Порошенка воює з власним народом?

З тією його частиною, для якої давно очевидна олігархічно-кримінальна сутність нинішньої влади кремлівських васалів.
Це моя особиста історія​, але вона дуже показова. І я навіть не уявляю, наскільки.

Але, з початку хочу звернути увагу на останні факти переслідування українських патріотів за нібито розповсюдження у Фісбуку закликів до повалення в Україні конституційного ладу. Це, справа і арешт СБУ Юрий Заболотний і справа відносно Андрія Крижевського, яку теж веде СБУ.

Наразі мені невідомі обставини цих проваджень і я не знаю, чи є реально в діях Заболотного і Крижевського якийсь склад злочину. Проте, задля розкриття дволикої сутності діючої влади, припустимо, що в діях хлопців таки мав місце склад злочину передбаченого ч. 2 ст.109 КК України, тобто, "публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій". Саме цю статтю їм інкримінуює СБУ.

І переходимо до моєї скромної персони. Днями СБУ в Донецькій області повідомило мене, про закриття кримінального провадження відносно краматорського сепаратиста, Валерія Євстєгнєєва, який значиться в моїй справі, як потерпілий.

Нагадаю, що влітку 2015 року цим Євстєгнєєвим, разом з раніше двічи судимим наркоманом на прізвище Стефаненко, було скоєно напад на мене з антиукраїнських мотивів, як на військовослужбовця української армії про що я зробив заяву в тоді ще міліцію Краматорська, яка відкрила по цьому факту кримінальне провадження. Але, оскільки ці два нападника теж написали заяву, наша доблесна військова прокуратура відкрила справу проти мене. І переслідувати вона стала саме мене, залишивши справу, яку було відкрито за моєю заявою міліцією без уваги і руху.

Правда, спочатку військово-проркурорськими покидьками мені було запропоновано "порєшать". Ну не з кончених же наркоманів гроші вимагати?

Прокурори, звісно, були послані в сраку. В подальшому, всі мої наївні заклики розібратися з сепаратизмом нападників прокурорами військової прокуратури сил АТО були тупо проігноровані. Начальник слідчого відділу військової прокуратури сил АТО Дмитро Зархин так і сказав мені - "нам ето нє інтєрєсно". Вже трохи пізніше мною було встановлено,, що підполковник військової прокуратури, харків'янин Діма Зархін, така ж сама сепарська мразота, як і ті, кого він захищав , відкривши проти мене справу. Ось моя публікація з цього приводу:

https://m.censor.net.ua/…/uvolnyaya_sledovateleyi_sakvareli…

Додам, що рішення про моє переслідування Зархін приймав разом з зі своїми керівником, військовим прокурором сил АТО, лєпшим дружбаном терориста Жиліна, Костянтином Куликом, корупцію якого мені вдалося викрити і справа відносно якого зараз в суді.

А тепер до суті питання. Після того, як військові прокурори відмовилися займатися сепаратизмом напавших на мене осіб, мені вдалося встановити акаунт "потерпілого" Євстегнєєва в мережі "Однокласники". Сторінка цього товариша, як і передбачалося, була переповнена антиукраїнським, злочинним контентом і проросійською агітацією. Більш того. Цей Євстегнєєв значився і зараз значиться, на сайті " Миротворець", як проросійський агітатор !

Вже після мого арешту, взимку 2016 рлку, мої адвокати, через судове рішення, домоглися відкриття кримінального провадження в СБУ Донецької області відносно громадянина Євстегнєєва. Фактично, з тих саме обставин, з яких зараз перкслідуються Юрій Заболотний і Андрій Крижанівський. Тобто, за публічні заклики до повалення конституційного ладу і розповсюдження відповідних матеріалів. Слідству СБУ були надані скріншоти зі сторінки громадяни Євстегнєєва в ОК, в яких наочно засвідчувалися його злочинні
дії. Крім того, до матеріалів справи був долучений висновок експерта, в якому було підтверджено злочинний характер розповсюдженого Євстегнєєвим в соціальній мережі "Одноклассники", контенту.

І ось, справу відносно сепаратиста Євстегнєєва СБУ закрило. За відсутностю події злочину.

Проте, український патріот Юрий Заболотний за теж саме, сидить у в'язниці. Справу відносно іншого патріота, Андрія Крижевського, наскільки мені відомо, СБУ вже збирається спрямувати до суду. У них обох, в межах порушених кримінальних проваджень, вдома проведені щільні обшуки в ход яких, були вилучені смартфони і комп'ютерна техніка.

І чомусь не дивно, що у сепаратиста Євстегнєєва, на відміну від українських патріотів, ніяких обшуків не було, у нього нічого не вилучалося і він жодного дня не провів у тюремній камері.

І повертаючись до початку цього допису, я ще раз хочу спитати : яка паскуда зможе мені, Олександру Ружанському, заперечити, що діюча українська влада, це збіговисько антиукраїнської, корупційної мразоти на чолі з головним васалом Кремля, державним злочинцем, Петром Порошенксм?

Нижче, вже в який раз, розміщую скріншоти зі сторінки громадянина Євстегнєєва, в яких СБУ не побачило події злочину.

1. Скріншот - фотоколажу з російським прапором над будівлею Верховної ради і обіцянкою, що для нас, сук - українців , все закінчиться взятієм . Тут ,звісно, ніякого заклику до повалення конституційного ладу. Захоплення Росією нашої країни за таке не канає. Суки, то взагалі літературне слово, треба розуміти.

2 - 3. Скріншоти з характерним розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. Хоча, може так тільки я і експерт вважаємо?

4. Скріншот стоп-кадру відео з понівеченими трупами українській солдат. Відео дуже подобається українському громадянину Євстегнєєву. Як, мабуть, і українським військовим прокурорам, які радісно довбаються в ясна з цим покидьком при зустрічі на судових засіданнях.

5. Євстегнєєв на сайті "Миротворець".

Друзі, прошу робити поширення цього допису у якості доказу блядської сутності режиму Порошенка. Щоб це було відомо не тільки мені. Дякую завчасно !


?

Log in

No account? Create an account