Честь і Правда Русі

Previous Entry Share Next Entry
Про "нерівність" в суспільстві людей
ariy_ukraina
Нерівність - це взагалі причина і привід розвитку. Без неї буде стояче болото. Та й саме слово "нерівність" нічого не означає, так само, як "демократія", "ринок", "нацисти", "фашисти" і купа сучасних визначень в суспільстві. Просто - ліберальні штампи, що використовуються в рамках семантичної війни.

  • 1
well, you are seriously mistaken. Try to live in Russia and Canada and you will see that "democracy" is not just liberal semantic :)

As for Canada - I do not know, but I lived in Moscowia and there the "democracy" is nothing more than a semantic deception)

Звісно, якщо Ви маєте на увазі, що не тільки ліберали використовують всі ці слова для семантичних війн - то я не проти, але в Україні, на разі - саме ліберали обрали нинішню владу - від парашника до гройсмана

no :) What I meant is that democracy is a real thing and not just semantic. And people who think otherwise end up in Soviet Union, North Korea or today's Russia.

Тут справа в тому, що в дійсності демократія - це не загальне виборче право, а виборче право - тільки ДЕМОСУ - тобто СВІДОМИХ, відповідальних громадян, які готові воювати (тих, хто не готовий - в ДЕМОС не включали) за свою землю, які переймаються і приймають участь в справах спільноти.
Оце є ДЕМО - кратія. А те, що зараз - не демократія, а охло-кратія.

I disagree with you (not talking about today's Ukraine). You continue to live in Ancient Greece and ignore last 2000 years of human experience.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account